Największy piec. Największe możliwości.

Witaj w XXL COLOR PROTECT! To największa lakiernia proszkowa w Dzierżoniowie! Dysponujemy największym i najnowocześniejszym na dolnym śląsku piecem do lakierowania proszkowego, sterowanym cyfrowo. Zaawansowana technologicznie linia lakiernicza pozwala na obsługę elementów o długości aż 12 metrów! Wnętrze naszego pieca pomieści detale o wymiarach długości aż 12,1 m, maksymalnej szerokości 1,2 m, 2,3 m wysokości. Specjalizujemy się w ponadgabarytowych elementach konstrukcyjnych, takich jak bariery, bramy, słupy, elementy maszyn budowlanych i konstrukcji architektonicznych. W XXL COLOR PROTECT  oferujemy nie tylko wysokiej jakości lakierowanie proszkowe ale również obróbkę strumieniową i pełne przygotowanie elementu do procesu lakierowania.

Nasza oferta. Lakierujemy i piaskujemy.

W XXL COLOR PROTECT specjalizujemy się w lakierowaniu proszkowym elementów ponadgabarytowych:
– konstrukcje dużych rozmiarów (wymiary komory lakierniczej to 12,1 m długości, 2,3 m wysokości, 1,2 szerokości maksymalnej)
– bramy, bariery, płoty
– słupy, latarnie
– elementy maszyn i urządzeń, maszyny rolnicze
– felgi samochodowe: aluminiowe i stalowe – również dwukolorowo
– ramy motocyklowe i rowerowe
– inne elementy metalowe

– piaskujemy, szkiełkujemy i śrutujemy elementy metalowe, do procesu lakierowania proszkowego,
– przygotowujemy powierzchnię poprzez mycie ciśnieniowe, odtłuszczenie, trawienie i fosforanowanie żelazowe,
-lakierujemy powłoki gładkie, strukturalne, detale z wyłączeniem powierzchni (zabezpieczenie przed lakierowaniem), oraz dwukolorowo w pełnej gamie RAL

Nasze realizacje. Najciekawsze projekty.

Lakiernia proszkowa XXL COLOR PROTECT  w Dzierżoniowie powstała by zapewnić swoim klientom nieograniczone możliwości. Posiadamy nowoczesną linię lakierniczą z półautomatyczną myjnią, aplikator proszku GEMA i piec lakierniczy dwukomorowy o długości 12m, specjalny system transportowy dla tak długich elementów i dużą powierzchnię magazynową. Wszystkie te elementy w połączeniu z fachowymi umiejętnościami naszej kadry pozwalają osiągnąć wspaniałe efekty wizualne i wysoką jakość powłok! Największa lakiernia XXL COLOR PROTECT realizuje największe projekty! Poznaj efekty naszych prac!

    tel. 606 667 319
    ul. Wiejska 9
    58-200 Dzierżoniów
    (łatwy dojazd od Bielawy ulicą Piławską i od Piławy Dolnej ulicą Bielawską)